مدرسه آنلاین پیشرو در کیفیت و آموزش
اخبار

بررسی موضوع سرمایش، گرمایش و مقاوم‌سازی مدارس در بودجه 93

تاریخ : ۲۳ / ۱ / ۱۳۹۳
بررسی موضوع سرمایش، گرمایش و مقاوم‌سازی مدارس در بودجه 93
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع سرمایش، گرمایش و مقاوم‌سازی مدارس در لایحه بودجه 93 در جلسه این کمیسیون خبر داد.
عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (یکشنبه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه امروز اعضای کمیسیون بودجه وزارتخانه‌های علوم و آموزش و پرورش و بخش‌های ذی‌ربط آنها را مورد بررسی قرار دادند.
وی ادامه داد: تلاش کمیسیون آموزش بر این است که بتواند با تأمین منابع جدید، موضوع سرمایش، گرمایش و همچنین بازسازی و مقاوم‌سازی مدارس را در بودجه سال 93 در نظر بگیرد.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزیر آموزش و پرورش، تعدادی از معاونان وی و همچنین رییس سازمان نوسازی و تجهیزات مدارس در جلسه این کمیسیون خبر داد و اظهار کرد: آنها پیشنهادات خود را در این راستا ارائه کردند که این پیشنهادات مورد بررسی اعضای کمیسیون قرار گرفت و در نهایت به تصویب رسید.
مقتدایی یادآور شد: مرکز پژوهش‌های مجلس و دیوان محاسبات نیز نمایندگان خود را به کمیسیون اعزام کرده بودند تا نظرات این دستگاه‌ها نیز گرفته شود و پیشنهادات با کمترین نقص و بیشترین کارآمدی به کمیسیون تلفیق مجلس گزارش شود.
© Copyright 2006 - 2017 MadresehOnline.ir. All rights reserved. | info@madresehonline.ir